НОВИНКА!!! ЧОЛОВІЧІ ТРУСИ CALVIN KLEIN!!!ВЖЕ В ПРОДАЖУ!!!

Лінія чоловічих трусів Calvin Klein з'явилася в 1982 році. Ставка була зроблена на відвертість і сексуальність. Звичний предмет гардероба став модним і елегантним. Символом чоловічих трусів Calvin Klein, який прикрашає кожну модель є пояс, на якому великими буквами нанесено назву бренду.
Calvin Klein - це досконалість і класика серед чоловічих трусів, що оцінили чоловіки по всьому світу. Боксери для чоловіка стали найбільш зручним видом спідньої білизни через свою еластичність і зручність. Такі труси можна носити і влітку і взимку, а через «дихаючу» бавовну вони практично не відчутні на тілі.
Чоловіча білизна Calvin Klein - не просто нижня білизну, це невід'ємний атрибут стильного і успішного чоловіка. Всі моделі легендарної торгової марки виготовлені з якісного дихаючого матеріалу.Чоловічі труси Calvin Klein відмінно переносять прання - не витягуються, не линяють, не втрачають насиченість кольору. Вони мають зручний пошив, повторюють анатомію чоловічого тіла і підкреслюють всі достоїнства, при цьому не сковують рухів. Зручні, практичні, сексуальні труси Calvin Klein - чоловічі супутники на кожен день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *