Iнноваційна розробка – бюстгальтер невидимка Fly Bra

Iнноваційна розробка - бюстгальтер невидимка Fly Bra, який підтримає груди, вигідно підкреслює її вигини, а сам буде абсолютно непомітним під будь-яким, навіть самим відвертим вбранням.
Справа в тому, що цей силіконовий бюстгальтер не має видимої частини на спині, а також звичних бретелей на плечах. Він складається лише з чашок, з'єднаних між собою маленькою мотузкою. Унікальний бюстгальтер підніме груди, надавши їй пружність і привабливість.В основі чашок бюстгальтера Fly Bra лежить силікон, а зовнішню частину представляє м'яка гладка лайкра. Спеціально розроблена формула дозволяє повітрю безперешкодно циркулювати, виключаючи виникнення «парникового ефекту» всередині чашки.

На користь покупки цього унікального виробу говорить і його ціна, адже вона досить демократична, завдяки чому Fly Bra купити може будь-яка дівчина. При цьому вона отримає можливість носити абсолютно будь-які, навіть дуже відкриті і прозорі сукні, відчуваючи себе при цьому впевнено і вільно. Навіть найскромніша груди з цим білизною буде виглядати еротично за рахунок ефекту, який досягається за допомогою шнурівки. Представлений в чашках A,B,C,D

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *